Palena Blouse Black Embroidery

1 300,-
Størrelse

Palena-blusen fra Adoore i svart broderi med knapper og splitter foran. Palena Blouse Black Embroidery har markante lange ermer og en V-hals krage.

  • Helfôret overdel
  • Svart broderi
  • Designet for å være slankere i midjen for å fremheve figuren
  • 100 % bomull

Farge: Svart

100 % bomull

Modellen er 178 cm og bruker størrelse 34. Liten i størrelsen. Gå 1-2 størrelser opp. 

Designet for å være slankere i midjen for å fremheve figuren.

Vi i Retro er glade for å kunne tilby kjolene fra det svenske merket Adoore til våre kunder. Merket er kjent for sitt fokus på snitt og passform, og utvikler egne trykk som gir plaggene et distinkt uttrykk. Kjolene passer godt både til hverdagsbruk og mer pyntede anledninger, og er laget for å kunne brukes år etter år.

Adoore-kjoler med fokus på passform

Adoore ble grunnlagt i 2017 av moteprofilen Petra Tungården, som etter mange år i motebransjen ønsket å skape klær som fikk kvinner til å føle seg trygge og fine i egen kropp. Hun savnet et merke med fullt fokus på silhuett og passform – og det ble starten på Adoore. Merket bygger på troen om at en flatterende passform er nøkkelen til de plaggene man stadig vender tilbake til. Som Adoore selv sier: God passform går aldri av moten. I dag er merket et naturlig valg for kvinner som ser etter gjennomtenkte kjoler som både er anvendelige og har en tydelig identitet.

Shop the look