Eau de Parfum 10ml Dark Amber
Dark Amber fra Sprekenhus er en duft laget for å avsløre historien om hotellobbyen. I stedet for å tenke på hotellets lobby som et sted for ankomst og avreise, fanger Eau de Parfum 10ml Dark Amber samspillet mellom menneskene og den pågående atmosfæren i rommet. Noen mennesker går inn i lobbyen med bagasjen og utforsker øynene, andre har et uformelt forretningsmøte, eller setter seg til og med ned for et slag backgammon. Dark Amber utforsker noter av lær, blandet med treaktig røkelse og friske geraniumblader. Kardemomme og bergamott introduseres i toppnotene før de stikker inn i dybden av oud-tre, musky patchouli og rav.
- Eau de Parfum
- 10ml
- Gavetips
10ml
Sprekenhus er et norsk unisex kroppspleie- og duftmerke med base i Oslo, grunnlagt i 2010 av Alexander Eggum. Reisen startet med en kolleksjon av hårpleieprodukter som fortsatt er en del av merket i dag. Siden den gang har Sprekenhus utvidet kolleksjonen til å omfatte hånd- og kroppspleieprodukter.
Sprekenhus legger vekt på naturlige ingredienser
Fra begynnelse til ferdigstillelse smelter Sprekenhus nøye sammen naturlige, etisk fremskaffede ingredienser ved å bruke banebrytende teknologi og anerkjente teknikker. Sprekenhus sine duftlys er produsert av 100% naturlig voks og har en brennetid på ca 60 timer. Håndsåpene fra Sprekenhus kommer i ulike dufter og er fremstilt av botaniske ingredienser. Hos Retro finner du Sprekenhus sin egen signaturduft, Amber Infatuation, i både håndsåpe, eksfolierende håndsåpe, hånd lotion, diffuser, eau de parfum og håndkrem.