Strutured Cotton Knit Blazer Blue

3 700,-
Størrelse

Strutured Cotton Knit Blazer Blue er en helt ny strikket blazer i bomull fra vårt eget merke Onesto. Denne blazeren er produsert i Italia og har en myk og fleksibel strikket bomullskvalitet. Den har myk krage, knappelukking og to store påsydde lommer.

  • Blazer i strikket bomull
  • Produsert i Italia
  • Knappelukking og påsydde lommer
  • Farge: marineblå

100% bomull

Liten i størrelsen. Gå gjerne opp én størrelse sammenlignet med din vanlige størrelse. Modellen er 190 cm og har på seg str. large.

Onesto er Retro sitt eget merke av stilrene og klassiske plagg til herre. Onesto sine kolleksjoner består av dresser, blazere, bukser, skjorter og strikk av høy kvalitet - designet og produsert for den stilbevisste mannen.

Klassiske tilskudd til basegarderoben

Grunntanken bak Onesto er å tilby tidløse plagg som går rett inn i basegarderoben. På vår og sommer består kolleksjonene av sesongdresser og blazere, linskjorter og dressbukser og shortser i linblanding. På høst og vinter byr Onesto på mer dresser, bukser og blazere for den aktuelle sesongen. Her lager vi også et stort utvalg strikk i ulike varianter og materialblandinger, alt fra lett merinoull til kasjmirblandinger. I tillegg har vi alltid et utvalg basedresser som er tilgjengelig året rundt. Det du kan være helt sikker på er at Onesto står for de klassiske og tidløse plaggene du trenger - hele året gjennom.

 

 

Shop the look