Half Zip Sweatshirt Undyed

2 400,-
Størrelse

Half Zip Sweatshirt Undyed fra Sunspel. Denne genseren med halv glidelås er helt ufarget og tilbyr en perfekt miks av et klassisk og sporty utseende, med en enkel passform som er litt mer avslappet enn flere av merkets andre plagg.

Sunspel sitt loopback-stoff er eksepsjonelt mykt, med en varm, isolerende tradisjonell løkkesøm som fanger varm luft inne og flytter fuktighet fra kroppen. Bruk sammen med denim for en avslappet look.

  • Ufarget half-zip i bomull
  • Loopback-stoff
  • Sporty møter casual
  • Farge: offwhite

Hoved: 100% bomull
Ribber: 95% bomull, 5% elastan

Normal i størrelsen. Modellen er 190 cm og har på seg str. medium.

Sunspel har en lang historie innen tekstil- og klesproduksjon. Sunspel ble etablert av Thomas Arthur Hill på midten av 1800-tallet. I tillegg til å være en stor industrimann var han også en stoffinnovatør. Hans visjon om å lage enkle, hverdagslige klær av vakre stoffer fortsetter å være Sunspel sin filosofi den dag i dag.  

T-skjortene deres den gangen var noen av de første t-skjortene som noen gang ble laget. Én av Sunspels klassikere er Riviera Polo som Sunspel utviklet for James Bond i Casino Royale (2006). Er du på utkikk etter den perfekte poloskjorten er Sunspel merket for deg!

 

 

Shop the look