Le Foulard Gousset Red
Le Foulard Gousset Red fra Drôle de Monsieur er en multifarget bandana med lys blå og rød bunnfarge. Skjerfet er laget i 100 % bomull og er trykt med Gousset-mønster. Den måler 60 cm x 60 cm.
- Trykket bandana
- Gousset-mønster
- 60 cm x 60 cm
- 100 % bomull
100% bomull
60 cm x 60 cm
Det franske merket Drôle de Monsieur mikser komfort med rene linjer og sylskarpe detaljer. Maxime Schwab spilte flere år for den franske klubben COA, mens Dany Dos Santos har mastergrad innen finans. Med lidenskap for klær og det å skape, ble disse to en god kombinasjon. Uten bakgrunn fra motebransjen gikk kompisene fra Dijon utenfor Paris ut med et egendesignet streetwear konsept i 2014.
"Not From Paris Madame"
Du har kanskje sett hettegenserne og t-skjortene med merkets signaturfrase "Not from Paris Madame”? Disse har vært med fra starten og har blitt en fast del av basekolleksjonen til Drôle de Monsieur. Samtidig kommer det stadig nye modeller med merkets ikoniske "NFPM"-slogan, og du kan være sikker på at du finner de beste godbitene fra det franske merket hos Retro.